I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike - Bota Sot
I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike

Ndryshe

I mërzitur nga trafiku i ngarkuar, ngjitet në kabllot elektrike

Më: 9 dhjetor 2018 Në ora: 23:06
Foto

Shpesh herë njerëzit mërziten nga trafiku i ngarkuar.

Por një person duket se assesi nuk ka qetësuar veten dhe nuk ka hezituar që të gjejë një mënyrë për t’u larguar nga trafiku i ngarkuar në Vietnam.

Një këmbësorë i frustruar, u ngjit lartë në kabllot elektrik, në mënyrë që të mos ngujohej në trafik, 

Ai filloi të ngjitej në kabllot e energjisë elektrike, si një përpjekje për të kaluar rrugën.Njeriui cili duket të ketë qenë për ngut, manovroj ngjashëm me ‘Siperderman’ në mes të ajrit.

Njerëzit u shprehën shumë të habitur me guximin e tij, duke treguar se sa rrezik ishte ngjitja në kabllo elektrike.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...