Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Sefë Sadik Berisha

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 09:42
Sefë Sadik Berisha

Me zemër të pikëlluar lajmërojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe dashamirët se më datën 06.06.2019 ndërrojë jetë në moshën 58 vjeçare bashkëshorti, babi, vëllai dhe gjyshi jonë i dashur.

E pamja do të mbahet të dielën me datën 23.06.2019 prej orës 08:00 – 17:00 në Wohlen për burra dhe për gratë.

 

 

Adresa:

Schützenhaus Wohlen

Anglikerstrasse

5610 Wohlen

079 471 79 75

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...