Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Ali (Ramë) Balaj

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 20:39
Ali (Ramë) Balaj

Lajmërojmë miqtë shokët dhe dashmirët, se me datën 15 qershor, në moshën 70 vjeçare, ndërrojë jetë më i dashuri ynë, Ali (Ramë) Balaj, duke na lënë përjetë të pikëlluar.

Me këtë rast, familja Balaj hap të pame të dielën më datën 30 qershor duke filluar nga ora 8 e mëngjesit deri në orën 16:00.

Adresa: Bahnhofstrasse5

3360 Herzogenbuchsee

0797793292 (Ramë Balaj)

0791758212 (Besim Balaj)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...