Njoftim për të pame - MARTIN (Anton) DODAJ

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame - MARTIN (Anton) DODAJ

Më: 5 dhjetor 2019 Në ora: 21:32
Njoftim për të pame

Familja Dodaj, me punë dhe banim në Stetten të Kantonit Aargau, njofton familjarë, shokë, miq dhe farefisin se me datë 8 dhjetor 2019, ditë e diel, mbahet e pamja për djalin tonë të dashur:

Të gjithë ata që kanë shprehur gatishmërinë që të ndajnë dhembjen së bashku me familjen Dodaj, e pamja është duke filluar nga ora 8:30 e mëngjesit e deri në ora 16:00 në mbrëmje.

                   Adresa e pritjes: Hauptgasse 10

                   5507 Mellingen, AG

Numri i telefonit për kontakte eventuale

+41 79 910 98 15

+41 76 339 30 24

Me respekt vëllazëror, familja DODAJ .

Wir nehmen Abschied von unserem geliebten:

    Martin (Anton) Dodaj

24.10.1990-23.11.2019

Die Trauerfeier findet am 8. Dezember 2019 an der Hauptgasse 10 in 5507 Mellingen AG statt

Di Trauerfeier begint um 8.30 Uhr geht bis 16 Uhr.

Familie Dodaj                 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat