Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Sherife Pnishi Muhadri

Më: 21 janar 2020 Në ora: 17:59
Njoftim për të pame

Përshëndetje të nderuar miq dhe familjarë. Me datën 26.01.2020, që nga ora 9:00 deri në ora 16:00, hapet e pamja për nderin e nënës sonë.

E pamja bëhet Schützenhaus Anglikerstrasse 5010 Wohlen.

Me respekt,

Selim Muhadri

076/224-99-34

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat