Njoftim për të pame për (Bajram Rrahman Islami)

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për (Bajram Rrahman Islami)

Më: 1 shtator 2020 Në ora: 16:06
Bajram Rrahman Islami

Familja Islami nga fshati Kërpimeh – Komuna e Podujevës me vendbanim në Winterthur të Zvicrës njofton të gjithë shokët, miqtë dhe dashamirët, se me rastin e vdekjes së prindit, vëllait dhe gjyshit tonë të dashur.

(Bajram Rrahman Islami)

18.08.1948 – 06.08.2020

Hapim të pame për ngushëllime:

Me datën: 06.09.2020

Nga ora: 09:00 deri në 16:00

Adressa: Zurcherstrasse 300 8406

Winterthur Në lokalet e Xhamisë.

Nr. Kontaktues i Familjarëve:

Hasan Islami +41 76 388 29 58

Behxhet Islami +41 76 307 08 61

Shefqet Islami +41 79 236 66 01

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat