Njoftim për të pame

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame

Më: 5 tetor 2020 Në ora: 19:41
Malë Mustafë Hulaj

Njoftojmë shokët, miqtë dhe dashamirët se me rastin e vdekjes së prindit, vëllait dhe gjyshit tonë të dashur Malë Mustafë Hulaj, familja Hulaj hapë të pame për ngushëllime te dielen 11.10.2020 nga ora 08:00 deri në 15:00.

Adrresa : Gasthaus Rössli Knutwil, Dorfplatz 1, 6213 Knutwil

Numri kontaktues i familjarëve: 

Gani Hulaj : +41764220411

Rasim Hulaj : +41799597671

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat