Artan Abrashi, na folka për rrëzimin e ekzekutivit qendror, me po ata që ishte në koalicionin e “shpresës” tani i ngrefosur, çfarë thotë...! - Bota Sot
Artan Abrashi, na folka për rrëzimin e ekzekutivit qendror, me po ata që ishte në koalicionin e “shpresës” tani i ngrefosur, çfarë thotë...!

Opinione

Artan Abrashi, na folka për rrëzimin e ekzekutivit qendror, me po ata që ishte në koalicionin e “shpresës” tani i ngrefosur, çfarë thotë...!

Petrit Dibrani Nga Petrit Dibrani Më 7 gusht 2020 Në ora: 23:22
Artan Abrashi

Artan Abrashi, shkruan me plotë gabime, drejtëshkrimore, të pa kuptim edhe pse shkrimi, është shumë i shkurtër!...

Fillimisht duhet të mësoni të shkruani, qeveria më e dobëta dhe më e degraduara; as nuk shkruhet dhe as nuk thuhet kështu!

z. Arban Abrashi, jeni deputet i Republikës, ju lutem, mësoni të shkruani me kuptim dhe pa gabime.

1. Qeveria më e dobëta, nuk shkruhet dhe as nuk thuhet!

2. Qeveria më e degraduara, nuk shkruhet, nuk thuhet, s’e nuk ekziston qeveria e degraduara!

Lexo dhe mëso, deputet i Republikës.

1. Qeveria më e dobët, kështu shkruhet dhe thuhet....

2. Qeveria është, një grup i njerëzve, një njeri mundë, të degradohet nga pozita, në një pozitë tjetër, jo një grup njerëzish, në këtë rastë ekzekutivi qendror i Republikës...

Lexo dhe mëso, deputet i Republikës dhe mos shkruaj, apo flisni kuturu!....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat