Mirë se erdhët zyrtarë amerikanë, në krye me Grenellin!...

Opinione

Mirë se erdhët zyrtarë amerikanë, në krye me Grenellin!...

Nga: Petrit Dibrani Më: 21 shtator 2020 Në ora: 19:48
Petrit Dibrani

Për skeptikët, “politikbërës” në Republikën e Kosovës....

Amerika s’po harron, shtetin tonë po e viziton.

Miqësia me Amerikën është referencë e përhershme e Republikës së Kosovës.

Miqësia e Republikës së Kosovës me SHBA-ës është, e një rëndësie strategjike dhe e përhershme, mos harroni ju skeptikë politikanë të kuturisur....

Këtë miqësi dhe partneritet strategjik, s’do mundet askush, as ta zbehë dhe aq më pak ta dëmtoj!

Kujdes me deklaratat e juaja, mbas takimit të dy delegacioneve në mes dy shteteve mike dhe partneritet strategjik të përhershëm.

Bashkohuni rreth Amerikës, mos na shitni mend.....!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat