Rita Ora shkëlqen në eventin e njohur, merr gjithë vëmendjen - Bota Sot
Rita Ora shkëlqen në eventin e njohur, merr gjithë vëmendjen

Bota e Yjeve

Rita Ora shkëlqen në eventin e njohur, merr gjithë vëmendjen

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 09:54
Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë botërore po vazhdon me angazhime në evente të njohura.

Ajo së fundi ka marr pjesë në eventin ‘Aria Awards’ e cila ndan çmimeve për industrinë muzikës australiane i cili po mbahet në Sidnei, 

Ditë më parë ishte konfirmuar edhe performanca e këngëtares nga Prishtina në këtë ngjarje të muzikës.

Rita Ora u kujdes që të marr gjithë vëmendjen me një fustan të gjatë dhe glamuroz.

28 vjeçarja, gjatë parakalimin në tapetin e kuq dukej e mahnitshme dhe tejet elegante.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...