Grabovci: Përkrahja e të rinjve po me jep siguri për fitoren e 6 tetorit - Bota Sot
Grabovci: Përkrahja e të rinjve po me jep siguri për fitoren e 6 tetorit

Peja

Grabovci: Përkrahja e të rinjve po me jep siguri për fitoren e 6 tetorit

Më: 28 shtator 2019 Në ora: 20:01
Valon Grabovci gjatë takimit që ka zhvilluar me të rinjtë e Pejës

Kandidati i PDK-së për deputet në Kuvendin e Kosovës, Valon Grabovci gjatë takimit që ka zhvilluar me të rinjtë e Pejës, është zotuar se do të jetë aktiv në mbrojtje të interesit dhe ngritje të zërit rinor në Kuvend.

“Të rinjtë e Pejës, me përkrahjen e tyre maksimale për PDK-në dhe kandidaturen time, po më japin siguri për fitoren e 6 tetorit.  Zotohem se do jem aktiv në mbrojtje të interesit dhe ngritje të zërit rinor në Kuvend. 

#PërTyDheShtetin 

#KadriVeseli1 

#ValonGrabovci79”, ka shkruar Grabovci në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat