Pengojnë zyrtarët e KEDS-it dhe policët, arrestohen dy persona - Bota Sot
Pengojnë zyrtarët e KEDS-it dhe policët, arrestohen dy persona

Peja

Pengojnë zyrtarët e KEDS-it dhe policët, arrestohen dy persona

Më: 12 tetor 2019 Në ora: 13:16
KEDS

Dy persona janë arrestuar në Pejë, pasi që të njëjtit fillimisht kanë penguar zyrtaret e KEDS-it që ishin në shkyçje nga rrjeti elektrik dhe dy zyrtarë policorë që ishin në asistencë.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat