Novosella po ‘vlon’ nga mbeturinat - Bota Sot
Novosella po ‘vlon’ nga mbeturinat

Peja

Novosella po ‘vlon’ nga mbeturinat

Më: 21 dhjetor 2019 Në ora: 21:09
Foto ilustrim

Fshati Novosellë në qytetin e Pejës është mbushur me mbeturina.

Në një foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet gjendja e mjerë afër shkollës dhe xhamisë.

Nxënësit dhe personat që kalojnë në këtë rrugë do të përballen me erëra të padurueshme. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat