Driton Kuka uron 16 Qershorin, Ditën e Çlirimit të Pejës - Bota Sot
Driton Kuka uron 16 Qershorin, Ditën e Çlirimit të Pejës

Peja

Driton Kuka uron 16 Qershorin, Ditën e Çlirimit të Pejës

Më: 16 qershor 2020 Në ora: 10:16
Driton Kuka

Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka, ka publikuar një reagim në “Facebook” sot për ta uruar Pejën për Ditën e Çlirimit.

Kuka është shprehur krenar me qytetin e tij, qyteti i vetëm shqiptar me kampion botëror dhe Olimpik.

Ai gjithashtu ka shkruar edhe për bukuritë natyrore të Pejës, qytet i cili njihet me këto bukuri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat