Stafi i policisë në Pejë dhurojnë gjak - Bota Sot
Stafi i policisë në Pejë dhurojnë gjak

Peja

Stafi i policisë në Pejë dhurojnë gjak

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 11:29
foto nga vendi ngjarjes

Drejtori Rajonal dhe stafi komandues pranё Drejtorisё Rajonale tё Policisë sё Kosovës në Pejë, sot me datё 19.06.2020, edhe ne kohë pandemie dhuruan gjak ne Spitalin Rajonal nё Pejё.

“Policia e Kosovës dhe pjesëtarët e saj, si gjithmonë në shërbim të qytetarëve të vendit, përmes aktit human të dhurimit të gjakut i cili shpëton jetë njerëzish, po tregon përkushtimin dhe angazhimin e pakursyer ndaj qytetarëve dhe vendit”, thuhet në njoftimin për media.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat