​Reshje të mëdha shiu në Pejë, uji bllokon rrugët dhe hynë në ndërtesa

Peja

​Reshje të mëdha shiu në Pejë, uji bllokon rrugët dhe hynë në ndërtesa

Më: 4 tetor 2020 Në ora: 12:18
​Reshje të mëdha shiu në Pejë, uji bllokon rrugët dhe hynë në ndërtesa

Nga reshjet e shiut që kanë nisur dy orë më parë në Pejë, në disa vendbanime menjëherë është vështirësuar qarkullimi.

Pamjet në vijim janë pranë Mullirit të Haxhi Zekës në qytet, në lagjen “Rrokaqielli”, ku uji ka depërtuar edhe brenda në ndërtesat e Solidaritetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat