Gazmend Muhaxheri fluturon me balon me ajër të nxehtë mbi qytetin e Pejës

Peja

Gazmend Muhaxheri fluturon me balon me ajër të nxehtë mbi qytetin e Pejës

Më: 11 tetor 2020 Në ora: 11:04
Gazmend Muhaxheri

Kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri gjatë ditës së djeshme ka fluturuar mbi qytetin e Pejës me balona me ajër të nxehtë.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook.

Bashkë me të ishin Mahir Morina, Lendita Muhaxheri dhe Maurice Otin që e jetësuan idenë me balona me ajër të nxehtë.

Muhaxheri tha se gjatë kësaj aventure u shoqërua me pamje magjepsëse të qytetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat