Hoti: Një arsye më shumë për të vizituar Pejën

Peja

Hoti: Një arsye më shumë për të vizituar Pejën

Më: 14 tetor 2020 Në ora: 08:24
Balona në Pejë

Ditëve të fundit një balonë me ajër në qytetin e Pejës ka tërhequr vëmendjen e shumë vizitorëve.

Duke shëtitur në të është parë edhe kryetari i kësaj komune, Gazmend Muhaxheri.

Bashkëpartiaku i Muhaxherit, kryeministri Avdullah Hoti ndërkaq ka vendosur që t’ia bëjë një dedikim të veçantë kësaj komune.

Ai në profilin zyrtar në rrjetin social Facebook ka publikuar fotografi të balonës, duke thënë se kjo është një arsye më shumë për ta vizituar Pejën

Postimi i plotë i Hotit, pa ndërhyrje:

Një arsye më shumë dhe një mundësi më ndryshe me e pa Pejën!

#VisitPeja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat