Gazmend Muhaxheri i ndezë dritat Pejës

Peja

Gazmend Muhaxheri i ndezë dritat Pejës

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 20:20
Peja

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri përmes një statusi në rrjetin e tij social Facebook, ka njoftuar për projektin e tij të fundit, që ka të bëjë me rregullimin e ndriçimit të disa lagjeve në qytetin e Pejës.

“Peja vetëm po shkon duke u ndriçuar. Tani edhe rruga “Zhujë Selmani” në lagjen “Kristali” është bërë me ndriçim kualitativ, i cili gjatë natës duket si ditë, me mirëmbajtje të lirë dhe rryma do të shpenzohet më pak”, ka  shkruar Muhaxheri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat