Forca e Sigurisë së Kosovës në mbështetje të komuniteteve në fshatin Vitomiricë të Pejës

Peja

Forca e Sigurisë së Kosovës në mbështetje të komuniteteve në fshatin Vitomiricë të Pejës

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 09:27
Forca e Sigurisë së Kosovës në mbështetje të komuniteteve në fshatin Vitomiricë të Pejës

Batalioni i Xhenios i Gardës Kombëtarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës ka realizuar projektin humanitarë në rehabilitimin e rrugës në fshatin Vitomiricë të Pejës.

Realizimi i projektit është bërë në bashkëpunim me komunitetin e kësaj lagjeje ,ku është bërë zgjerimi i rrugës dhe shtrimi me zhavor për të lehtësuar qarkullimin e banorëve të këtij lokaliteti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat