Arrestohet një person në Pejë, gjysmë i zhveshur bënte gjeste të pahijeshme

Peja

Arrestohet një person në Pejë, gjysmë i zhveshur bënte gjeste të pahijeshme

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 20:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person pasditën e sotme, u nxori telashe policisë në Pejë.

I njëjti u pa gjysmë i zhveshur duke bërë gjeste të pasjelljshme rrugëve të qytetit, por ai që u prangos.

Rastin e ka konfirmuar, zëdhënësi i Policisë në Rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Sot rreth orës 18:00 në rrugën “Mbretëreshë Teuta”, një person është vërejt duke bërë sjellje të pahijeshme në në vende publike.

I njëjti ka tentuar ta dëmtojë një vetura, ku më pas është arrestuar dhe është dërguar në Stacionin e Policisë në Pejë”, ka thënë Rugova.

Personi në fjalë ka bërë veprën penale prishtje të rendit dhe qetësisë publike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat