Aksident trafiku në magjistralen Pejë-Gjakovë

Peja

Aksident trafiku në magjistralen Pejë-Gjakovë

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 14:23
Foto Ilustrim

Sot rreth orës 13:00 ka ndodhur një aksident trafiku mes dy veturave në fshatin Lëbush, komuna e Deçanit.

Nga ky aksident përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Lëbush, komuna e Deçanit. Në këtë aksident janë të përfshira dy vetura dhe nuk ka të lënduar”, ka thënë Rugova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat