Goditet këmbësorja në Pejë, dërgohet me urgjencë në spital

Peja

Goditet këmbësorja në Pejë, dërgohet me urgjencë në spital

Më: 14 dhjetor 2020 Në ora: 10:14
Goditet këmbësorja në Pejë, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident trafiku ka ndodhur të dielën rreth orës 17:00 në Pejë.

Policia ka njoftuar se përderisa një person ishte duke lëvizur me automjetin e tij, ka goditur këmbësoren-viktimën femër shqipetare.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ajo është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Pejës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat