Osmani dhe Kurti në Pejë: Së bashku do të punojmë për zhvillimin e ekonomisë

Peja

Osmani dhe Kurti në Pejë: Së bashku do të punojmë për zhvillimin e ekonomisë

Më: 20 janar 2021 Në ora: 22:57
Albin Kurti dhe Vjosa Osmani

Kandidati për kryeministër i LVV-së, Albin Kurti, bashkë me Vjosa Osmanin, ushtruesen e detyrës së presidentes, këtë të premte, kanë vizituar qytetin e Pejës.

“Bizneset e vogla dhe të mesme, baza e ekonomisë në vendin tonë, ju jemi mirënjohës që na pritet me zemër në Pejë”.

“Së bashku do të punojmë për të siguruar qëndrueshmërinë dhe zhvillimin e ekonomisë sonë”, ka shkruar Osman në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat