Rrahen keq femrat mes vete edhe në rrugët e Pejës, dalin pamjet

Peja

Rrahen keq femrat mes vete edhe në rrugët e Pejës, dalin pamjet

Më: 6 shkurt 2021 Në ora: 15:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Po vazhdon fenomeni i zakonshëm tani në Kosovë, rrahja e femrave mes vete.

Kështu sot në qytetin e Pejës, disa femra janë rrahur mes vete në mes të rrugës.

Derisa ishin duke u përleshur, në mesin e tyre ka ndërhyrë edhe një djalë i ri duke goditur njërën nga vajzat.

Video është incizuar dhe këto janë pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat