Paralajmërohet bllokimi i rrugës për Rugovë

Peja

Paralajmërohet bllokimi i rrugës për Rugovë

Më: 16 korrik 2021 Në ora: 00:23
Foto ilustrim

Fshatrat e Rugovës kohëve të fundit janë vizituar disa herë nga Policia dhe inspektorët për shkak të ndërtimeve të stameve.

Këto veprime kanë shkaktuar pakënaqësi te banorët e zonës.

Ata kanë parlajmëruar bllokim të rrugës.

Për këtë arsye, disa banorë kanë planifikuar që një pjesë e rrugës në fshatin Shtupeq i Madh të jetë e bllokuar gjatë ditës së premte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat