Dyshohet për mjet shpërthyes në Pejë - pamjet nga vendi i ngjarjes

Peja

Dyshohet për mjet shpërthyes në Pejë - pamjet nga vendi i ngjarjes

Më: 7 gusht 2021 Në ora: 16:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e ka rrethuar hapësirën afër degës së TEB – Bankës, në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’ në Pejë, ku po dyshohet për një mjet shpërthyes.

Lajmin për këtë ngjarje e konfirmuar togeri Fadil Gashi – zëdhënës i Policisë Rajonale të Pejës.

“Në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’, në afërsi të Bankës TEB, në një parking policia është njoftuar për një çantë të dyshimtë. 

E njëjta është tërhequr nga njësitë profesionale të deminimit. Tani po zhvillohen hetime dhe policia është në vendngjarje”, tha Gashi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat