Ndërron jetë në moshë të re nëpunësi i Komunës së Pejës

Peja

Ndërron jetë në moshë të re nëpunësi i Komunës së Pejës

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 09:11
Agron Kastrati

Të premten ka vdekur nëpunësi i Komunës së Pejës, Agron Kastrati.

Lajmin për vdekjen e Kastratit e ka bërë të ditur kryetari i Pejës, Gazmend Muhaxheri.

Postimi:

Me pikëllim të thellë, sot morrëm lajmin e ndarjes nga jeta të z. Agron Kastrati, nëpunës i Komunës së Pejës. Në këto çaste të rënda, bashkëndje dhimbje e pikëllim për ikjen nga jeta të mikut tonë, i cili do të jetë përherë në kujtimet tona. Ngushëllime familjes Kastrati dhe gjithë juve shokë, kolegë dhe atyre që e njohën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat