Zyrtare: Ky është kandidati i LVV-së për kryetar të Pejës

Peja

Zyrtare: Ky është kandidati i LVV-së për kryetar të Pejës

Më: 14 gusht 2021 Në ora: 20:26
Gazmend Agusholli kandidat i LVV-së për kryetar të Pejës

Lëvizja Vetëvendosje ka zyrtarizuar kandidatin për kryetar të Komunës së Pejës.

LVV ka vendosur që Gazmend Agusholli të jetë kandidat për kryetar të Pejës, në zgjedhjet lokale që do të mbahen më 17 tetor.

Sekretari organizativ i LVV-së në Pejë, ka publikuar fotografi së bashku me Agushollin, ku edhe ka njoftuar për zyrtarizimin e kandidaturës.

“Zyrtare: Na priftë e mbara Kryetar në ardhje Gazmend Agusholli”, ka shkruar ai sipër një fotografi të shpërndarë në Facebook.

LVV, ka bërë zyrtare edhe kandidatët tjerë, për Mitrovicë, Prishtinë, Istog dhe Podujevë.

Zgjedhjet lokale do të mbahen më 17 tetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat