Një klinikë private në Peja i hedh testet COVID-19 në rrugë

Peja

Një klinikë private në Peja i hedh testet COVID-19 në rrugë

Më: 28 gusht 2021 Në ora: 22:38
Foto nga vendi i ngjarjes

Një qytetar nga komuna e Pejës ka lutur policinë dhe inspektoratin që të marrin masa ndaj një klinike private në këtë qytet.

E cila po hedh testet e gjakut në rrugë.

Besnik Lajqi ka publikuar edhe fotografi, ku ka shkruar se është turp nga kjo klinikë që të bëjë këtë krim në këtë kohën e pandemisë.

Image

“Foto nga unë afër urës së Pohovcit”, ka shkruar ai.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat