Haradinaj: Peja meriton më shumë

Peja

Haradinaj: Peja meriton më shumë

Më: 3 tetor 2021 Në ora: 19:38
Ramush Haradinaj

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shpërndarë një set të fotografive nga aktivitetet e tij bashkë me kandatin për kryetarë të Pejës, Rrustem Berisha, të zhvilluara në këtë qytet.

Ai ka paraqitur disa takime, në lokalitete të ndryshme të kësaj komune, vizita në familje dhe biznese.

“Peja meriton më shumë se sa që ka. Rrustem Berisha është zgjidhja që duhet!” – ka shkruar Haradinaj në një postin në Facebook.

AAK-ja ka qeverisur në Pejë në vitet 2007 – 2013, kurse për këto zgjedhje ka kandiduar ish-ministri i Mbrojtjes z.Rrustem Berisha.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat