Muhaxheri dhe Haliti me programin e PDK-së gjejnë mbështetje kudo në Pejë

Peja

Muhaxheri dhe Haliti me programin e PDK-së gjejnë mbështetje kudo në Pejë

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 17:51
Foto

Bartësi i listës së PDK-së për qytetin e Pejës Arton Muhaxheri së bashku me kryetarin e degës Xhavit Haliti dhe shefin e shtabit Muhamet Halitaj kanë takuar banoret e Lutogllavës, Tërstenikut dhe Ruhotit ku edhe kanë prezentuar kandidatin për asamble nga kjo zonë Bislim Gashi.

Këtë ai e bëri të ditur përmes një shkrimi në Facebook, ku tha se Programi i PDK-së për Pejën po gjenë mbështetje kudo ku ata po e prezantojnë.

Postimi i plotë:

Sonte bashkë me kryetarin e degës Xhavit Haliti dhe shefin e shtabit Muhamet Halitaj kemi takuar banoret e Lutogllavës, Tërstenikut dhe Ruhotit ku edhe kemi prezentuar kandidatin për asamble nga kjo zonë Bislim Gashi.
Programi i PDK-së për Pejën po gjenë mbështetje kudo ku po e prezantojmë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat