Arton Muhaxheri: Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale e lokale

Peja

Arton Muhaxheri: Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale e lokale

Më: 11 tetor 2021 Në ora: 21:20
Foto nga vendi i ngjarjes

Bartësi i Listës së PDK-së në Pejë, Arton Muhaxheri, ka vazhduar takimet me bizneset në Pejë.

Kësaj radhe, ai ka vizituar ndërmarrjen “Artatex” e cila mbanë një numër të konsiderueshëm të punëtorëve.

Kemi vizituar ndërmarrjen “Artatex” e cila mbanë një numër të konsiderueshëm të puntorëve.

Bizneset në Pejë po vazhdojnë të mos e kenë mbështetjen institucionale-lokale dhe kjo gjendje duhet të ndryshoj”, ka shkruar ai.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat