Sabiha Shala fton qytetarët për ta ushtruar të drejtën e tyre për të votuar - Bota Sot
Sabiha Shala fton qytetarët për ta ushtruar të drejtën e tyre për të votuar

Peja

Sabiha Shala fton qytetarët për ta ushtruar të drejtën e tyre për të votuar

Më: 22 tetor 2017 Në ora: 12:50
Sabiha Shala

Kandidatja për kryetare të Pejës nga Partia Demokratike e Kosovës, Sabiha Shala sot në orën 10:30 ka votuar në fshatin Loxhë të Pejës në shkollën fillore 2 Korriku.

Shala ka ftuar të gjithë qytetarët me drejtë vote të ushtrojnë të drejtën e tyre elementare të garantuar me kushtetutë dhe ligj.

Shala poashtu ka uruar që i gjithë procesi të jetë i qetë dhe transparent  në mënyrë që të përçohet mesazhi i demokracisë dhe i kulturës qytetare.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera