Haskuka: Edhe Peja duhet të shkojë në rinumërim - Bota Sot
Haskuka: Edhe Peja duhet të shkojë në rinumërim

Peja

Haskuka: Edhe Peja duhet të shkojë në rinumërim

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 18:37
Mytaher Haskuka

Nëse Prishtina dhe Prizreni shkojnë në rinumërim për shkak të rezultatit të ngushtë, atëherë duhet të shkojë edhe Peja.

Këto komente i dha në emisionin ‘Fakt Plus', kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për Prizrenin Mytaher Haskuka.

Sipas Haskukës, një rezultat i ngushtë ka qenë edhe në Komunën e Pejës dhe që kandidati i LDK-së Gazmend Muhaxheri ka fituar për pak vota.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera