Pejë: Rrëshqitjet në rrugë vështirësojnë qarkullimin drejt Rugovës - Bota Sot
Pejë: Rrëshqitjet në rrugë vështirësojnë qarkullimin drejt Rugovës

Peja

Pejë: Rrëshqitjet në rrugë vështirësojnë qarkullimin drejt Rugovës

Më: 16 dhjetor 2017 Në ora: 10:36
Ilustrim

Erërat e fort në natën e mbrëmshme kanë shkaktuar rrëshqitje të dheut dhe gurëve në rrugën në drejtim të Rugovës në Pejë.

Për këta arsye ka pasur edhe pengesa në qarkullim gjatë natës në atë pjesë.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, ka njoftuar se tashmë kompanitë e pastrimit të rrugëve janë duke u marrë me problemin që të mundësohet qarkullim normal në këtë rrugë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera