Arrestohen sulmuesit e vajzës në Pejë - Bota Sot
Arrestohen sulmuesit e vajzës në Pejë

Peja

Arrestohen sulmuesit e vajzës në Pejë

Më: 29 dhjetor 2017 Në ora: 11:53
Pamje nga video

Janë arrestuar pesë personat, tre meshkuj dhe dy femrat, që sulmuan një vajzë para disa ditësh në Pejë, sulm që ishte kapur edhe nga kamerat në rrugë.

Policia në raportin zyrtarë ka njoftuar se janë identifikuar dhe arrestuar pesë të dyshuarit, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht një femër të mitur.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera