NISMA në Pejë dhuron gjak në mënyrë të organizuar - Bota Sot
NISMA në Pejë dhuron gjak në mënyrë të organizuar

Peja

NISMA në Pejë dhuron gjak në mënyrë të organizuar

Më: 12 janar 2018 Në ora: 23:53
NISMA, Pejë

Sot Kryetari, Kryesia dhe Rinia e Degës së Nismës në Pejë në mënyrë të organizuar vizituan qendren për dhurimin e gjakut në Pejë me moton: "Gjithmonë në mbështetje të qytetarit".

Programi ynë social-demokrat dëshmon që ne gjithmonë do të jemi përkrah nevojave dhe problemeve të qytetarëve.

Nisma Dega në Pejë do të vazhdoj me aktivitete ditëve në vijim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera