Deputetët takojnë qytetarët e Pejës - Bota Sot
Deputetët takojnë qytetarët e Pejës

Peja

Deputetët takojnë qytetarët e Pejës

Më: 22 qershor 2018 Në ora: 09:23
Takimi mbahet në Teatrin profesional “Istref Begolli” dhe fillon në orën 14:00.

Në vazhdën e aktivitetit "Ditët e Kuvendit", sot mbahet takimi i deputetëve të Kuvendit të Republikës së Kosovës me qytetarë të Pejës.

Takimi mbahet në Teatrin profesional “Istref Begolli” dhe fillon në orën 14:00.

Sipas njoftimit, gjatë këtij takimi publik, qytetarët e Pejës do të kenë mundësinë të diskutojnë drejtpërdrejt me deputetët Besa Gaxherri, Hajdar Beqa, Fatmire Kollçaku, Dukagjin Gorani, Muharrem Nitaj dhe Haxhi Shala.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera