Shtjefen Berisha - Bota Sot
Shtjefen Berisha

Perkujtime

E diel, 25 gusht 2019

Shtjefen Berisha

Më: 29 prill 2019 Në ora: 10:32
Shtjefen Berisha

Sot më 29 Prill u bënë dy vite që kur u ndave nga ne dhe kalove në amshim bashkëshort dhe baba i dashur Shtjefen Berisha.

Të përkujtojmë me mall dhe shumë respekt për gjithçka që ke bërë për ne, ishe i veçantë dhe i dalluar për ne dhe për gjithë ata që të njohën. Thuhet se koha shëron plagët, por nuk qenka e vërtetë, sepse mungesa jote është çdo ditë më e madhe.

Mbetemi krenar që të patëm dhe me krenari dhe respekt të përkujtojmë përherë.

Bashkëshortja Vilma, djemtë Patrik, Enrik dhe Lorik Berisha nga Luzerni.

Pusho në paqe më i dashuri jonë Shtjefen

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test