Ibish Kastrati - Bota Sot
Ibish Kastrati

Perkujtime

E shtunë, 08 gusht 2020

Ibish Kastrati

Më: 1 maj 2019 Në ora: 10:34

Dy vite pa kujdesin dhe dashurinë tënde, Baba ynë i dashur. Na mungon çdo ditë e më shumë, më i dashuri ynë. Krenaria jonë!

E përkujtojnë me mall, bashkëshortja Safija, djemtë Ademi, Gazmendi dhe vajzat Sabrija e Samka me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat