Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha - Bota Sot
Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Perkujtime

E shtunë, 08 gusht 2020

Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Më: 5 maj 2019 Në ora: 00:31
Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Sot me 5 Maj bëhen 3 vjet pa më të dashurin tonë,

Muajt dhe vitet kalojnë por nuk e shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë, dhe respektin për ty. Mungesa jote është pjesë e jetës tonë.

Me shumë mallë të kujtojnë: Bashkëshortja me djemtë, vajzat, nipat, mbesat, dhëndurët dhe rejat por ashtu mbarë familja Fusha.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat