Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha - Bota Sot
Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Perkujtime

E diel, 25 gusht 2019

Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Më: 5 maj 2019 Në ora: 00:31
Prof. Dr. Abdylatif (Ali) Fusha

Sot me 5 Maj bëhen 3 vjet pa më të dashurin tonë,

Muajt dhe vitet kalojnë por nuk e shuajnë dhimbjen, kujtimin, dashurinë, dhe respektin për ty. Mungesa jote është pjesë e jetës tonë.

Me shumë mallë të kujtojnë: Bashkëshortja me djemtë, vajzat, nipat, mbesat, dhëndurët dhe rejat por ashtu mbarë familja Fusha.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test