Avdyl (Aziz) Gashi - Bota Sot
Avdyl (Aziz) Gashi

Perkujtime

E shtunë, 08 gusht 2020

Avdyl (Aziz) Gashi

Më: 7 maj 2019 Në ora: 00:30
Avdyl (Aziz) Gashi

21 vjet pa mikun tim të çmuar.

Sa më shumë që po kalon koha, aq më e vështirë po bëhet jeta në mungesën tënde.

Të kisha mikun më të mirë dhe për këto 21 vjet që kaluan, nuk arrita ta takojë dikë si ti.

Vendin tënd nuk mund ta zë askush, andaj do të mbetesh kujtimi më i vlefshëm i jetës sime.

Të përkujton me shumë mall miku yt, Xhevdet Mazrekaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat