Enver Berisha - Bota Sot
Enver Berisha

Perkujtime

E martë, 16 korrik 2019

Enver Berisha

Më: 16 maj 2019 Në ora: 00:09
Enver Berisha

Vdekja të ndau nga jeta por jo nga zemrat tona. Çdo ditë me krenari dëgjojmë fjalë të mira për ty dhe të kujtojmë me plot mall.

Na mungon dashuria jote që kishe për neve, buzëqeshja jote që shndriste të gjitha vendet ku ishe ti, çdo fjalë e jotja, dituria jote.

Na mungon ti ndajmë gëzimet me ty dhe ta dëgjojmë këshillin tënd të shenjt kur nuk gjejmë zgjidhje për ndonjë problem që kemi.

Faleminderit që ishe një mësues, një shok dhe një shembull i jashtëzakonshëm për fëmijët e tu. Thjesht një baba dhe bashkëshort unik që çdo njeri e ëndërron. Ke qenë dhe përgjithmonë do mbetesh heroi ynë.

E përkujtojnë me rastin e një vjetorit të vdekjes me mall dhe plot dashuri: Gruaja Fetija dhe fëmijët Adelina, Rrahimi dhe Donika.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test