Osman (Ali) Tolaj - Bota Sot
Osman (Ali) Tolaj

Perkujtime

E martë, 23 korrik 2019

Osman (Ali) Tolaj

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 00:19
Osman (Ali) Tolaj

Ti gjithmonë thoshe: S`ka përfundim, ka vetëm ka vetëm Ri-fillim! Andaj, sigurisht që kufizim është Jeta, por pafundësisht është kujtesa dhe respekti për ty babi ynë i dashur!

Kujtimi Yt do jetë çdo herë pjesë e jetës tonë.

Të kujtojnë me mall bashkëshortja, vajzat, djemtë, rejat, nipat, mbesat dhe mbarë familja Tolaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test