Ali (Haxhi) Jahmurataj - Bota Sot
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Perkujtime

E premte, 14 gusht 2020

Ali (Haxhi) Jahmurataj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:16
Ali (Haxhi) Jahmurataj

Të kujtojmë, pa të harruar asnjë moment. Të përkujtojmë edhe sot në këtë datë të veçantë.

Vitet ikën shumë shpejt e malli për ty rritet edhe më shumë, na mungon përjetësisht.

Të përkujtojnë më të dashurit e tu: Nga diaspora dhe Lybeniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat