Reshad (Bajram) Demhasaj - Bota Sot
Reshad (Bajram) Demhasaj

Perkujtime

E premte, 19 korrik 2019

Reshad (Bajram) Demhasaj

Më: 28 qershor 2019 Në ora: 00:17
Reshad (Bajram) Demhasaj

Shumë vështirë qenka te shkruajmë përkujtim për Ty, ashtu siç është e vështirë të pajtohemi më mungesën tënde.

Me dhimbje në zemër dhe lot ne sy i mbajmë kujtimet më të bukura për Ty.

Dhembjen e madhe që kemi për ty,nuk shuhet as nuk harrohet kurrë.

Malli dhe lotët për ty do të na përcjellin në çdo hap të jetës tonë.

Ti ishe dhe do të mbetesh gjithmonë në zemrat tona.

E kujtojnë me mall: Prindërit: Bajrami dhe Nusha, bashkëshortja: Sinaveri, vajzat: Altrina, Erionesa e Blerentina, vëllezërit: Rama, Rifati, Negjati, Mirsadi, dhe Idrizi, si dhe motra Zyhra nga Carabregu i Deçanit dhe nga Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test