Hasime (Kunushevci) Avdiu - Bota Sot
Hasime (Kunushevci) Avdiu

Perkujtime

E shtunë, 24 gusht 2019

Hasime (Kunushevci) Avdiu

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 23:48
Hasime (Kunushevci) Avdiu

Dashuria lë kujtime e kujtimi për ty nuk do te shuhet asnjëherë.

Vërtetë e tërë bota është e vogël, kurse nëna, mbetet gjithnjë e madhe.

Do të mbetesh yll i pashuar në zemrat tona.

Me mall e dashuri të përjetshme të kujton, familja Avdiu dhe familja Kunushevci.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test