Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku - Bota Sot
Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

Perkujtime

E premte, 07 gusht 2020

Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 00:08
Inxh. Xeh. Ibush (Bislim) Bublaku

U bë një vit nga humbja jote, një vit plot dhimbje e mall!

Një vit që mbetem fizikisht pa prezencën, dashurinë dhe ngrohtësinë tënde.

Ti ishe ai që na mësove, ti ishe ai që na rrite e na edukove, ti ishe ai që na dhe ngrohtësinë dhe dashuri.

Do të premtoj se një ditë do të shihemi sërish shoku, babi ynë.

Me lot në sy të përkujton familja: bashkëshortja Sanija me fëmijët Florentinën, Meritën, Shqipen e Meritonin, dhëndurët Jetoni dhe Arbeni si dhe nipat Loriku, Oltioni dhe Etriti.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat