Rexhep Azem Krasniqi - Bota Sot
Rexhep Azem Krasniqi

Perkujtime

E shtunë, 21 shtator 2019

Rexhep Azem Krasniqi

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 00:07
Rexhep Azem Krasniqi

Erdhi përsëri koha që të shkruajmë kujtimin për ty vëlla i dashur.

Jeta jote u shua tragjikisht duke na lënë me plagën e mungesës tënde, e cila rritet çdo ditë e më tepër.

Na mbanë gjallë krenaria që kishim një djalë dhe vëlla si ti.

Me mall dhe dhimbje në shpirt të përkujtojnë Nëna Hamidja, vëllezërit, Haliti, Ragipi, Hyseni,Agroni, Mentori dhe Rexhepi, motrat, Zahidja, Remzia, Lendita, si dhe tërë farefisi nga Drenoci i Malishevës, Gjermania e Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test